II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łańcuchów technicznych ogniwowych i łańcuchów gospodarczych ogniwowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 287-8 i 287-9)
Nuorodos numeris: 701802102/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44540000 Grandinė
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łańcuchów technicznych ogniwowych i łańcuchów gospodarczych ogniwowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Przedmiot zamówienia podzielono na 16 zadań - zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Łańcuch techniczny niekalibrowany 6x42x24mm ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44540000 Grandinė
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Łańcuch techniczny niekalibrowany 6x42x24mm ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny niekalibrowany 8x54(52)* x32mm ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 2
Łańcuch techniczny niekalibrowany 8x54(52)* x32mm ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny niekalibrowany 10x66(65)* x40mm ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 3
Łańcuch techniczny niekalibrowany 10x66(65)* x40mm ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny niekalibrowany 13x78x50mm ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 4
Łańcuch techniczny niekalibrowany 13x78x50mm ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny niekalibrowany 13x82x50mm ogniwo długie wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 5
Łańcuch techniczny niekalibrowany 13x82x50mm ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny kalibrowany 10x28x34mm ogniwo krótkie wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 6
Łańcuch techniczny kalibrowany 10x28x34mm ogniwo krótkie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny kalibrowany kl.8 16x80mm 200/322 kn ogniwo długie wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 7
Łańcuch techniczny kalibrowany kl.8 16x80mm 200/322 kn ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl.8 11x31mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg. asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 8
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl.8 11x31mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl.6 13x36mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg. asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 9
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl.6 13x36mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl.8 13x36mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg. asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 10
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl.8 13x36mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy kalibrowany 16x80mm 60/180kn do podwieszania i transportu wg. asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 11
Łańcuch ogniwowy kalibrowany 16x80mm 60/180kn do podwieszania i transportu wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy kalibrowany 18x90mm 100/250kn do podwieszania i transportu wg. asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 12
Łańcuch ogniwowy kalibrowany 18x90mm 100/250kn do podwieszania i transportu wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 6mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 13
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 6mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 8 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 14
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 8mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 10mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 15
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 10mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 13mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 16
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 13mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.