Fournitures - 97629-2023
Lituanie-Vilnius: Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
2023/S 033-097629
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
21990_Lokomotyvų TEM TMH, M62K atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal
34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Pirkimą sudaro 11 pirkimo objekto dalių. Išsamus perkamo objekto aprašymas pateiktas Techninėse specifikacijose (atitinkamoms pirkimo dalims). Perkamo objekto kiekiai pateikti Techninės specifikacijos 1 priede "Siūlomų prekių įkainiai ir informacija apie prekių kilmę". Tiekėjas gali teikti pasiūlymą vienai, kelioms arba visoms pirkimo dalims.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
I p.o.d. (krumpliaratis iš plokštelė)
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
II p.o.d. (antdėklas)
Lot nº: 2
III p.o.d. (spyruoklė)
Lot nº: 3
IV p.o.d. (saugikliai)
Lot nº: 4
V p.o.d. (filtrai ir kitos detalės)
Lot nº: 5
VI p.o.d. (guolis)
Lot nº: 6
VII p.o.d. (ventiliatorius)
Lot nº: 7
VIII p.o.d. (įdėklas)
Lot nº: 8
IX p.o.d. (filtrai)
Lot nº: 9
X p.o.d. (kaištis)
Lot nº: 10
XI p.o.d. (sandarinimo detalės)
Lot nº: 11