II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01
Nuorodos numeris: 701902818
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42419800 Konvejerių dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-01.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1, 8, 10 i 21 (poz. 3, 68, 81, 93, 107)
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42419800 Konvejerių dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo dalies Nr.: 2, 3, 7, 14, 21 (poz. 2, 34, 41, 127)
Pirkimo dalies Nr.: 4, 13, 18
Pirkimo dalies Nr.: 5 i 21 (poz. 26, 56, 80, 120)
Pirkimo dalies Nr.: 6
Pirkimo dalies Nr.: 15 i 21 (poz. 6, 29, 30, 33, 40, 50, 51, 71, 72)
Pirkimo dalies Nr.: 21 (poz. 9, 32, 35, 96, 98, 104, 114, 129, 138)
Pirkimo dalies Nr.: 21 (poz. 55, 66, 70)
Pirkimo dalies Nr.: 19 i 21 (poz. 1, 20, 25, 38, 83)
Pirkimo dalies Nr.: 21 (poz. 106)
Pirkimo dalies Nr.: 21 (poz. 5, 13, 24)
Pirkimo dalies Nr.: 21 (poz. 18, 22, 36, 37, 39, 44, 49, 52, 53, 57, 60, 61, 63, 69, 91, 92, 130)
Pirkimo dalies Nr.: 21 (poz. 10, 11, 15, 23, 28, 47, 65, 73, 79, 87, 88, 102, 103, 108, 112, 113, 117, 118, 126, 132)
Pirkimo dalies Nr.: 21 (poz. 8, 74)
Pirkimo dalies Nr.: 21 (poz. 45, 76, 77, 89)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902818
II.1.2)Główny kod CPV42419800 Części przenośników
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42419800 Części przenośników
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 4, 13, 18
Część nr: 5 i 21 (poz. 26, 56, 80, 120)
Część nr: 6
Część nr: 21 (poz. 55, 66, 70)
Część nr: 21 (poz. 106)
Część nr: 21 (poz. 5, 13, 24)
Część nr: 21 (poz. 8, 74)
Część nr: 21 (poz. 45, 76, 77, 89)