Služby - 98402-2015
Zobrazit zhuštěný náhled
Lucembursko-Lucemburk: Roční seznam zhotovitelů
2015/S 057-098402
(Článek 124 prováděcích pravidel finančního nařízení; nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) č. 1268/2012)
II.1)Povaha zakázky:
Služby.
II.2)Zadání zakázky:
Zakázka č. 1.
Název: bankovní služby.
II.2.1)Datum zadání zakázky:
11.12.2014.
II.2.2)Informace o nabídkách:
Počet obdržených nabídek: 1.
II.2.4)Předmět zakázky:
Bankovní služby.
[Article 124 des règles d'application du règlement financier; règlement délégué (UE) no 1268/2012 de la Commission]
II.1)Type de marché:
Services.
II.2)Attribution du marché:
Marché no 1.
Intitulé: services bancaires.
II.2.1)Date d'attribution du marché:
II.2.2)Informations sur les offres:
Nombre d'offres reçues: 1.
II.2.4)Objet du marché:
Services bancaires.
[Articolul 124 din normele de aplicare a Regulamentului financiar; Regulamentul delegat (UE) nr. 1268/2012 al Comisiei]
II.1)Natura contractului:
Servicii.
II.2)Atribuirea contractului:
Contract nr. 1.
Denumire: servicii bancare.
II.2.1)Data atribuirii contractului:
II.2.2)Informaţii privind ofertele:
Numărul de oferte primite: 1.
II.2.4)Obiectul contractului:
Servicii bancare.