Services - 98405-2017
Hungary-Budapest: Security services
2017/S 053-098405
Social and other specific services – public contracts
Contract award notice
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
A Városliget és egyben a Liget Budapest Projekthez kapcsolódó terület- és objektumőrzési, valamint védelmi feladatok ellátása.
II.1.2)Main CPV code
79710000 Security services
II.1.4)Short description:
A Városliget és egyben a Liget Budapest Projekthez kapcsolódó terület- és objektumőrzési,védelmi feladatok ellátása
A feladat ismertetése:
A Városliget biztonsági felügyelete:
— a parkot látogatók nyugalmának biztosítása,
— közvagyon védelme,
— a Városliget felújítása során épülő épületek, létesítmények, kertek és parkok létesítési munkafolyamatainak zavartalansága biztosítása,
— az Állatkerti krt.-Hermina út -Ajtósi Dürer sor-Dózsa Gy. út által határolt területen az alábbi építmények őrzése a köz. dok. III. fej. leírtak szerint.
Magyar Zene Háza 10 600 nm.
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum 15 000 nm.
Városliget közpark, Liget útépítés, Liget közmű munkák: 980 000 nm.
Olof Palme Ház 2 800 nm.
Nemzeti Galéria 32 000 nm.
Néprajzi Múzeum 26 000 nm.
Városliget Színház 3 300 nm.
Dózsa Gy. úti mélygarázs 27 400 nm.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
79713000 Guard services
II.2.4)Description of the procurement:
AF.II.1.4.pontban foglaltaknak megfelelően.
Alkalmasság ig.(321/2015.Korm.rend. és Kbt.114.§(2) bek)-Részletek a közb.dok.II. Útmutató fej.
AT.csat.kell:
P1) KR.19.§(1)a) alapján a számlavezető pénz.intézm.(ek)től származó nyilatkozatot- az alábbi tartalommal,-AT mely számlaszámokkal rendelkezik,-az AF feladásától visszaszámított 12 hónapban volt-e a számláján 30napot meghaladó sorban állás.
P2) KR 19.§ (1) b)alapján az utolsó 3 lezártüzleti évről a saját vagy jogelődje számviteli jogszabályok szerinti beszámolójából az eredmény kimutatást. Ha a beszámoló a céginformációs szolgálat honlapján megismerhető,a beszámoló adatait az AK ellenőrzi. A KR.19.§(2)bek. alapján, az AT alkalmatlan, ha működésének ideje alatta közbesz. tárgyából származó, nettó árbevétele összesen nem éri el a 300 000 000 HUF-ot.
P3)KR19.§(1)c) alapján az előző 3lezárt üzleti év-ÁFA nélkül számított-közbesz. t. szerinti (objektumőrzés és védelmi szolgáltatások) árbevételéről szóló nyilatkozatot. AK felhívja a figyelmet aKR.19.§ (3)-ban foglaltakra.
M1) KR.21.§(3) a)alapján azAF feladásának napjától visszafelé számított 3évben végzett terület-és objektumőrzés,valamint védelmi szolgáltatásainak ismertetését,amelyben meg kell adni:a teljesítés idejét(befejezés napja év/hó/nap),a szerződést kötő fél nevét és elérhetőségét,az ellenszolg. nettó összegét,a szolg. tárgyát: az elvégzett tev. témakörének rövid bemutatását megadva az alkalmasság min.követelményeinél meghat. adatokat az egyes referenciák vonatkozásában. A ref. bemutatáshoz mellékelni kell aKR.23.§ szerinti referenciaigazolást/nyilatkozatot. A ref.ig.-nak, ill. nyilatkozatnak tart. kell a ref.bemutatásban előírt valamennyi adatot,továbbá nyilatkozni kell arról,hogy a telj. az előírásoknak és a szerződésnek megfelelően történt-e.
M2) KR.21.§(3)i) alapján atelj.-hez rend.álló eszközök,berendezések műszaki felszereltség leírását. A bemutatott eszközök,berendezések tulajdonosainak nyilatkozatával a szerződés telj.-hez szükséges eszközök,berendezések rend. állásáról.
M3) KR.21.§(3)c) pontja alapján az AT-nek ismertetnie kella minőségbiztosítás érdekében tett intézkedéseinek leírását vagy csatolnia kell az ezzel egyenértékű,minőségirányítási rendszer meglétéről szóló tanúsítványt,vagy azzal egyenértékű intézkedések egyéb bizonyítékait a KR.24.§(3)-nek megfelelően.
Alkalmatlan AT,ha:
P1) ha bármely pénzforg. számláján(a megszűnt számláiban is) 30 napot meghaladó sorban állás fordult elő;
P2) a mérleg szerintieredménye valamelyik évben negatív volt;
P3) közbesz.tárgyából szárm. árbev. nem éri el összesen a n. 465 000 000 HUF-ot.
M1)nem rend. az AF feladásának napjától visszafelé számított 3évben teljesített,terület-és objektum őrzés valamint védelmi feladat tekintetében legalább 5db terület- és objektumőrzés,valamint védelmi szolgáltatásra vonatkozó referenciával,amelyből:
M1/1.legalább 1 db helyszínen az őrzött terület legalább 735 000 nm;
M1/2.legalább 1db helyszínen min.24 hónapig folyamatos szolgáltatást végzett,napi min.6 fő őrhellyel;
M1/3.legalább 1db helyszínen havonta min.10 000 000 HUF értékű szolgáltatást végzett;
M1/4.legalább 1db helyszínen legalább 4kamerával végzett koordinált kamerás megfigyelést terület- és objektumvédelmi céllal. 1 referencia akár több alkalmassági min.követelménynek való megfelelőség igazolásához is felhasználható;
M2/1.URH alapú kommunikációs eszközzel,amely tekintetében rendelkezik a frekvencia kizárólagos használatát biztosító érvényes hatósági engedélyekkel,amelyek a közbeszerzés tárgyának megfelelő biztonsági területen a tevékenységét teljes mértékben lefedik;
M2/2.min. 3db 2-4 kerékkel rendelkező,600cm3 űrtartalmat el nem érő gépjármű,amely legalább 2személy szállítására alkalmas;
M2/3.min. 3db mobil fémszerkezetű iroda konténer,amely min.2,40m széles és 5,40 m hosszú, és legalább egy bejárati ajtóval és egy ablakkal rendelkezik;
M3)nem rendelkezik legalább ISO9001:2000 minőségirányítási,vagy azzal egyenértékű,független tanúsítóáltal tanúsított minőségirányítási rendszerrel,vagy az egyenértékű min.bizt.int.egyéb biz.
Szolgáltatások - 98405-2017
Magyarország-Budapest: Biztonsági szolgáltatások
Szociális és egyéb meghatározott szolgáltatások – Általános közbeszerzés
Tájékoztató az eljárás eredményéről
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
II.1.2)Fő CPV-kód
79710000 Biztonsági szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79713000 Őrzési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: