Aankondiging van een concessieovereenkomst
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/23/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Concessie voor de exploitatie van de foyer.
Referentienummer: Brugge-BRUGGE-2023-007-FG-F24_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie55000000 Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel
II.1.4)Korte beschrijving:
De Stad Brugge, Cultuurcentrum is op zoek naar een zelfstandig uitbater met een groot hart voor cultuur en creativiteit voor de exploitatie van de foyer van Magdalenazaal overeenkomstig de voorwaarden zoals bepaald in deze leidraad. . Hiervoor krijgt de zelfstandig uitbater een concessierecht voor een periode van 9 jaar. Deze periode gaat in vanaf 1 september 2023.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenDeze concessieovereenkomst is verdeeld in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant
45212400 Accommodatie- en restaurantgebouwen
55511000 Diensten voor kantines en andere niet-openbare cafetaria's
45212423 Bouwen van cafeteria
45212420 Bouwen van restaurants en dergelijke
55330000 Cafetariadiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Concessie voor de exploitatie van de foyer