62658-2025 - Ergebnis
Polen – Zubereiteter Fisch und Fischkonserven – Sprzedaż wraz z dostawą przetworów rybnych i mrożonek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż wraz z dostawą przetworów rybnych i mrożonek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: SPRZEDAŻ WRAZ Z DOSTAWĄ PRZETWORÓW RYBNYCH I MROŻONEK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy zał. nr 2 oraz 3 do SWZ. 3.2 Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji jakości zdrowotnej i trwałości dostarczonej żywności do daty minimalnej trwałości lub terminu przydatności do spożycia określonych na czytelnych etykietach. 3.3 Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia dobrej jakości, świeży, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami, a także wymogami sanitarnymi. 3.4. Towary , które są przedmiotem umowy będą pochodziły z miejsc objętych stałym nadzorem sanitarnym. Wykonawca zobowiązuje się do przestrzegania obowiązujących warunków higienicznych, sanitarnych, przy produkcji, przechowywaniu i dostawie towaru, za co ponosi pełną odpowiedzialność. 3.5. Wykonawca oświadcza (jeśli jest producentem), ze w zakładzie produkcja przebiega zgodnie z systemem bezpieczeństwa żywności HACCP oraz instrukcją Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej (Ustawa o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
5. Los
LosLOT-0001
TitelRyby
BeschreibungZadanie I Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy zał. nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelMrożonki
BeschreibungZadanie II Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy zał. nr 3 do SWZ.
Interne KennungCzęść II
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse