2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avtal Telekommunikationstjänster
Beskrivning: Avtal för en direktupphandling av telefonitjänster med nuvarande leverantör med löptid på nio (9) månader samt option på ytterligare två plus två (2+2) månader under tiden att upphandling genomförs. För detta avtal tillämpas samtliga avtalsvillkor från föregående huvudavtal.
Intern identifierare: 2024/KSUH 0019
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000