Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Доставка на нетна електрическа енергия по свободно договорени цени и избор на координатор на балансираща група за обектите на ТП на НОИ — Сливен
Numero di riferimento: 19-2021-1015-19-38
II.1.2)Codice CPV principale
09310000 Elettricità
II.1.4)Breve descrizione:
В предмета на обществената поръчка е включена доставка на нетна електрическа енергия по свободно договорени цени от изпълнител, координатор на стандартна балансираща група за ниско напрежение с пълно администриране на информационния поток с електроенергийния системен оператор (ЕСО), поемане на разходите за небаланси за обекти на ТП на НОИ — Сливен и плащане на всички използвани от крайния клиент услуги. Обект на обществената поръчка е доставка, по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП.
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 44 000.00 BGN
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
В предмета на обществената поръчка е включена доставка на нетна електрическа енергия по свободно договорени цени от изпълнител, координатор на стандартна балансираща група, за ниско напрежение с пълно администриране на информационния поток с електроенергийния системен оператор (ЕСО), поемане на разходите за небаланси за обекти на ТП на НОИ — Сливен и плащане на всички използвани от крайния клиент услуги.
Обект на обществената поръчка е доставка, по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП. Разходът за потребената от ТП на НОИ — Сливен електроенергия, за предходните 12 месеца — от месец 12.2019 г. до — месец 11.2020 г. за двата ни обекта, е 98 021,84 кВтч.