Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Dostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii -obiektów administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu
Numero di riferimento: Op.D-3.2414.01.2021 (07)
II.1.2)Codice CPV principale
09310000 Elettricità
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa w okresie od 1.7.2021 do 30.6.2024 energii elektrycznej do punktów poboru energii, tj. obiektów administrowanych przez GDDKiA, Oddział w Opolu”, szczegółowo wymienionych w opisie przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w niniejszej umowie, ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2020 r. poz. 833 ze zm.) oraz w wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych.
Niniejsze zamówienie nie obejmuje usług dystrybucji energii elektrycznej.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
1. Zamówienie obejmuje zakup energii elektrycznej w terminie od 1.7.2021 do 30.6.2024. Ilość punktów poboru energii (budynków, obiektów) wynosi 168 sztuk. Szczegółowy wykaz punktów poboru energii, wraz z ich charakterystyką, przedstawiane zostały w opisie przedmiotu zamówienia.
2. Łącznie — przewidywany pobór energii elektrycznej dla punktów poboru energii wymienionych w poniższych tabelach w trakcie trwania umowy (36 miesięcy), wynosi około 10 523 253 kWh.
Określenie przewidywalnego poboru energii stanowi element niezbędny służący wyborowi najkorzystniejszej oferty i nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii w podanych ilościach i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia lub zwiększenia ilości zamawianej energii o nie więcej niż 30 %. Dostarczana do punktów poboru energia elektryczna w okresie od 1.7.2021 do 30.6.2024 przesyłana będzie w nw. grupach taryfowych w przybliżonych ilościach zgodnie z OPZ:
— zadanie I – dostawa energii elektrycznej do obiektów administracyjno-biurowych i użytkowych obsługiwanych przez Oddział w Opolu,
— zadanie II – dostawa energii elektrycznej do obiektów administracyjno-biurowych oraz obiektów i urządzeń infrastruktury drogowej obsługiwanych przez Rejon Brzeg,
— zadanie III – dostawa energii elektrycznej do obiektów administracyjno-biurowych oraz obiektów i urządzeń infrastruktury drogowej obsługiwanych przez Rejon Kluczbork,
— zadanie IV – dostawa energii elektrycznej do obiektów administracyjno-biurowych oraz obiektów i urządzeń infrastruktury drogowej obsługiwanych przez Rejon Kędzierzyn-Koźle,
— zadanie V – dostawa energii elektrycznej do obiektów administracyjno-biurowych oraz obiektów i urządzeń infrastruktury drogowej obsługiwanych przez Rejon Nysa,
— zadanie VI – dostawa energii elektrycznej do obiektów administracyjno-biurowych oraz obiektów i urządzeń infrastruktury drogowej obsługiwanych przez Rejon Opole.
3. Zamawiający wymaga złożenia oferty dla całości zamówienia tj. dla wszystkich zadań wymienionych powyżej objętych niniejszym zamówieniem.