b) Warunek dotyczący niezbędnego potencjału technicznego:
Zamawiający uzna warunek za spełniony jeżeli wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował:
— co najmniej dwoma pojazdami przystosowanymi do odbierania zmieszanych odpadów komunalnych,
— co najmniej dwoma pojazdami przystosowanymi do odbierania odpadów selektywnie zebranych odpadów komunalnych,
— co najmniej jednym pojazdem do odbierania odpadów komunalnych bez funkcji kompostującej.
Uwaga: pojazdy muszą spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013 r. (Dz.U. z 2013 r. poz. 122) w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości,