Un bug sta incidendo sulla visualizzazione degli URL negli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, suggeriamo di eliminare la virgola (o qualsiasi altro carattere speciale) che compare alla fine dell'URL. Ci scusiamo per l'inconveniente.
Servizi - 194677-2021
Polonia-Pawłowice: Servizi fognari, di raccolta dei rifiuti, di pulizia e ambientali
2021/S 076-194677
Bando di gara
Servizi
Base giuridica:
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Pawłowice
Numero di riferimento: OR.271.12.2021
II.1.2)Codice CPV principale
90000000 Servizi fognari, di raccolta dei rifiuti, di pulizia e ambientali
II.1.4)Breve descrizione:
1.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Pawłowice z podziałem na zadania:
— zadanie I – sektor I: Pielgrzymowice; Jarząbkowice; Golasowice; Pawłowice: ul. Wspólna, ul. Rolników, ul. Młyńska i ul. Radosna,
— zadanie II – sektor II: Pawłowice, z wyłączeniem ul. Wspólnej, ul. Rolników, ul. Młyńskiej i ul. Radosnej; osiedle Pawłowice; Pniówek: nieruchomości oznaczone numerami ul. Polna 54 i 56; Warszowice: ul. Granica, ul. Szybowa, ul. Borki i ul. ks. A. Czembora,
— zadanie III – sektor III: Warszowice, z wyłączeniem ul. Granica, ul. Szybowej, ul. Borki i ul. ks. A. Czembora; Krzyżowice; Pniówek, z wyłączeniem nieruchomości oznaczonych numerami ul. Polna 54 i 56.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Zadanie I – sektor I: Pielgrzymowice; Jarząbkowice; Golasowice; Pawłowice: ul. Wspólna, ul. Rolników, ul. Młyńska i ul. Radosna
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari
90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
1.2. Zakres prac obejmuje wykonanie:
a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Pawłowice;
b) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych stanowiących zabudowę wielorodzinną pojedynczą w pojemniki na odpady zbierane selektywnie: papier, tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe i szkło;
c) wyposażenie w pojemniki na odpady wyznaczonych dodatkowych miejsc – punktów zbiórki odpadów oraz ich bieżąca konserwacja;
d) dostarczanie dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych worków z przeznaczeniem do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (na wymianę).
Zadanie II – sektor II: Pawłowice, z wyłączeniem ul. Wspólnej, Rolników, Młyńskiej, Radosnej; osiedle Pawłowice; Pniówek: ul. Polna 54 i 56; Warszowice: ul. Granica, Szybowa, Borki, ks. A. Czembora
Lotto n.: 2
d) dostarczanie dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych worków z przeznaczeniem do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (na wymianę);
e) wyposażenie w kontenery i obsługę gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych łącznie z zagospodarowaniem zebranych odpadów (dotyczy zadania nr 2 – sektor II);
f) wyposażenie w pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz segregowane punktów zbiórki odpadów w zabudowie wielorodzinnej zwartej oraz mycie tych pojemników (dotyczy zadania nr 2 – sektor II).
Zadanie III – sektor III: Warszowice, z wyłączeniem ul. Granica, ul. Szybowej, ul. Borki i ul. ks. A. Czembora; Krzyżowice; Pniówek, z wyłączeniem nieruchomości oznaczonych numerami ul. Polna 54 i 56
Lotto n.: 3