Forniture - 260376-2018
Mostra versione ridotta
Polonia-Kołobrzeg: Elettricità
2018/S 114-260376
Bando di gara
Forniture
Direttiva 2004/18/CE
II.1)Descrizione
II.1.1)Denominazione conferita all'appalto dall'amministrazione aggiudicatrice:
„Sprzedaż energii elektrycznej dla 3 spółek wodociągowych" postępowanie nr En/ZP/S/2018
II.1.2)Tipo di appalto e luogo di consegna o di esecuzione
Acquisto
Luogo principale di esecuzione dei lavori, di consegna delle forniture o di prestazione dei servizi: Cz. 1 Kołobrzeg.
Cz. 2 Białogard.
Cz. 3 Szczecinek.
Codice NUTS PL POLSKA
II.1.4)Informazioni relative all'accordo quadro
II.1.5)Breve descrizione dell'appalto o degli acquisti
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów 3 spółek wodociągowych. Zamówienie składa się z 3 części.
II.1.6)Vocabolario comune per gli appalti (CPV)
09310000 Elettricità
II.2)Quantitativo o entità dell'appalto
II.2.1)Quantitativo o entità totale:
47 486,09 Mwh
Valore stimato, IVA esclusa: 3 111 260,16 EUR
II.2.2)Opzioni
Opzioni: no
Dyrektywa 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługDostawy
Kupno
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Cz. 1 Kołobrzeg.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV) II.1.7)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
Szacunkowa wartość bez VAT: 3 111 260,16 EUR
II.2.2)Informacje o opcjachOpcje: nie