Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 2018/1046
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Servizi di guardie di sicurezza e accoglienza/centralino per i locali della Casa dell'UE a Tallinn, Estonia
Numero di riferimento: COMM/TLL/2019/RP/0002
II.1.2)Codice CPV principale79710000 Servizi di sicurezza
II.1.4)Breve descrizione:
La rappresentanza della Commissione europea a Tallinn, Estonia, agendo anche a nome dell'ufficio di collegamento del Parlamento europeo, è alla ricerca di servizi di guardie di sicurezza e di accoglienza/centralino per i locali della Casa dell'UE a Tallinn, Rävala 4. L'obiettivo consiste nella prestazione di un servizio di 3 guardie di sicurezza non armate, in uniforme e formate per l'esecuzione di compiti di routine di protezione e controllo dell'accesso nonché di servizi di accoglienza/centralino.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 578 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari79710000 Servizi di sicurezza
79992000 Servizi di accoglienza
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Servizi di guardie di sicurezza e accoglienza/centralino per i locali della Casa dell'UE a Tallinn, Estonia.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Apsardzes un reģistratūras/centrāles pakalpojumi ES mājas telpās Tallinā, Igaunijā
Atsauces numurs: COMM/TLL/2019/RP/0002
II.1.2)Galvenās CPV kods79710000 Apsardzes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Tallinā, Igaunijā, kas darbojas arī Eiropas Parlamenta Biroja vārdā, vēlas saņemt apsardzes un reģistratūras/centrāles pakalpojumus ES mājas telpās Tallinā (Rävala 4). Mērķis ir nodrošināt tādus formastērpos tērptus un apmācītus neapbruņotu 3 apsargus, kuri veiks ikdienas apsardzes un piekļuves kontroles uzdevumus un sniegs reģistratūras/centrāles pakalpojumus.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 578 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79710000 Apsardzes pakalpojumi
79992000 Reģistrācijas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: