Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
USLUGA PREVENTIVNE REDOVNE I IZVANREDNE OBRANE OD POPLAVA I LEDA NA BRANJENOM PODRUČJU BR.14
Numero di riferimento: OP 2022/322
II.1.2)Codice CPV principale90721800 Servizi di protezione dai rischi naturali o dai pericoli
II.1.4)Breve descrizione:
USLUGA PREVENTIVNE
REDOVNE I IZVANREDNE OBRANE OD POPLAVA I LEDA NA BRANJENOM PODRUČJU BR.14, SREDIŠNJI DIO PODRUČJA MALOGA SLIVA „ZAGREBAČKO PRISAVLJE“ ŠTO UKLJUČUJE: GRADOVE ZAGREB, SAMOBOR I SVETU NEDELJU TE OPĆINU STUPNIK ZA RAZDOBLJE OD 4 GODINE
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 197 000 000.00 HRK
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari90721800 Servizi di protezione dai rischi naturali o dai pericoli
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
USLUGA PREVENTIVNEREDOVNE I IZVANREDNE OBRANE OD POPLAVA I LEDA NA BRANJENOM PODRUČJU BR.14: SREDIŠNJI DIO PODRUČJA MALOGA SLIVA „ZAGREBAČKO PRISAVLJE“ ŠTO UKLJUČUJE: GRADOVE ZAGREB, SAMOBOR I SVETU NEDELJU TE OPĆINU STUPNIK ZA RAZDOBLJE OD 4 GODINE