Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.2)Codice CPV principale90000000 Servizi fognari, di raccolta dei rifiuti, di pulizia e ambientali
II.1.4)Breve descrizione:
Gemeente Amsterdam is op zoek naar één partij voor het verwerken van het restafval. Deze aanbesteding betreft enkel het verwerken. De logistiek m.b.t. het restafval zal verzorgt worden door een derde partij welke gecontracteerd wordt door de Rijksoverheid. Samenwerking tussen de Opdrachtnemer, de logistieke partner en de administratief dienstverlener (ook gecontracteerd door de Rijksoverheid) is dus onderdeel van de Opdracht.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 420 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.2.4)Descrizione dell'appalto: