Servizi - 369374-2022
Paesi Bassi-Delft: Trattamento e smaltimento dei rifiuti
2022/S 130-369374
Bando di gara
Servizi
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Sorteren en verwerken van Grof Huishoudelijk RestAfval (GHRA) voor NV Meerlanden
Numero di riferimento: 2022/MW/PV/12
II.1.2)Codice CPV principale
90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.1.4)Breve descrizione:
Aanbesteding met een Europese openbare procedure voor het sorteren en verwerken van Grof Huishoudelijk Restafval (GHRA) van NV Meerlanden te Rijsenhout.
De opdracht omvat de verwerking van ca 10 kton per jaar (GHRA), ingezameld zowel huis-aan-huis als op de milieustraat. Hierbij hoort ook de nadere sortering van GHA, conform de verplichting uit LAP3.
Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één dienstverlener voor een periode van twee (2) jaar en een optie tot verlenging voor Opdrachtgever van twee maal één (1) jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is op 1 januari 2023.
De opdracht wordt gegund aan de economisch meest voordelige inschrijving door middel van Beste Prijs-Kwaliteitverhouding (BPKV).​​​​​​​
Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform (www.negometrix.com).
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Opdrachtomschrijving​​​​​​​
​​​​​​​Verwerking van jaarlijks ca 10 kton grof huishoudelijk restafval (GHA), ingezameld zowel huis-aan-huis als op de milieustraat. Hierbij hoort ook de nadere sortering van GHA, conform de verplichting uit LAP3. De werkzaamheden betreffen het verwerken van Grof Huishoudelijk Restafval afkomstig uit de gemeenten Diemen, Rijsenhout, Heemstede en Bloemendaal. Inschrijver ontvangt en verwerkt het grof huishoudelijk restafval dat door Meerlanden wordt aangeboden. Het door opdrachtgever aangeboden grof huishoudelijk restafval moet minimaal verwerkt worden conform Landelijk Afvalbeheerplan 2009-2021 (LAP3 en eventuele opvolgers daarvan) en de Wet Milieubeheer (incl. eventuele opvolgers daarvan) op doelmatige en milieu hygiënisch verantwoorde wijze. De verwerking dient, per afvalstroom, plaats te vinden conform de voorkeursvolgorde als aangenomen in de wet Milieubeheer artikel 10.4 (Ladder van Lansink).
Onder grof huishoudelijk restafval verstaan wij alle materialen die vrijkomen uit een huishouden en die te groot zijn voor een huisvuilzak en niet separaat kunnen worden aangeboden op de milieustraten en afvalbrengstations. Het ingezamelde GHRA kan door gescheiden inzameling/aanbieding en/of bewerking mogelijk zijn ontdaan van (mengsels van) materialen. Opdrachtgever heeft de ambitie om gedurende de contractperiode voortschrijdend meer grondstoffen uit het restafval te houden en circulair toe te passen en zoekt een contractpartij om dit samen met Meerlanden te realiseren.
​​​​​​​Doel van de aanbesteding
Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één dienstverlener voor een periode van twee (2) jaar en een optie tot verlenging voor Opdrachtgever van twee maal één (1) jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is op 1 januari 2023.
Gunningssystematiek
Communicatie en inschrijving
Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform (www.negometrix.com). Alle communicatie naar aanleiding van deze opdracht verloopt nadrukkelijk enkel met de Aanbestedende dienst via dit digitaal platform. Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de gepubliceerde vragenlijsten.