Avviso di aggiudicazione di appalto
Risultati della procedura di appalto
Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 2018/1046
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Manutenzione delle aree verdi e le relative attività al JRC sito di Ispra
Numero di riferimento: JRC/IPR/2018/R.I.4/0044/OC
II.1.2)Codice CPV principale77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
II.1.4)Breve descrizione:
Nel contratto sono incluse tutte le attività di manutenzione relative alle aree verdi, agli alberi e ad altre zone. Il contraente sarà responsabile della manutenzione delle Aree Verdi del JRC sito di Ispra, che ha più di 100 acri di superficie.
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Manutenzione delle aree verdi e le relative attività al JRC sito di Ispra.
Avviż dwar l-għoti ta’ kuntratt
Ir-riżultati tal-proċedura tal-akkwist
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Manutenzjoni ta' żoni ħodor u attivitajiet relatati fis-sit tal-JRC f'Ispra
Numru ta' referenza: JRC/IPR/2018/R.I.4/0044/OC
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-kuntratt jinkludi l-attivitajiet kollha ta' manutenzjoni relatati ma' żoni ħodor, siġar u żoni oħra. Il-kuntrattur se jkun responsabbli għall-manutenzjon taż-żoni ħodor fis-sit tal-JRC f'Ispra, li għandu erja tas-superfiċje ta' aktar minn 100 acre.
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Manutenzjoni ta' żoni ħodor u attivitajiet relatati fis-sit tal-JRC f'Ispra.
Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Vzdrževanje zelenih površin in povezane dejavnosti na lokaciji JRC Ispra
Referenčna številka dokumenta: JRC/IPR/2018/R.I.4/0044/OC
II.1.2)Glavna koda CPV77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin
II.1.4)Kratek opis:
Naročilo vključuje vse dejavnosti vzdrževanja, povezane z zelenimi površinami, drevesi in drugimi območji. Izvajalec bo odgovoren za vzdrževanje zelenih površin na lokaciji JRC Ispra s površino več kot 100 akrov.
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin
II.2.4)Opis javnega naročila:
Vzdrževanje zelenih površin in povezane dejavnosti na lokaciji JRC Ispra.