Avviso relativo a informazioni complementari o modifiche
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
AO 06D10/2019/M008 — Lotto R — Studio di architettura, ingegneria civile e ingegneria tecnica
Numero di riferimento: 06D10/2019/M008
II.1.2)Codice CPV principale71310000 Servizi di consulenza ingegneristica e di costruzione
II.1.4)Breve descrizione:
Appalto a lotti relativi alla direzione dei lavori (architettura, ingegneria civile e ingegneria tecnica) al fine di garantire gli studi di esecuzione e la gestione operativa dei lavori di costruzione del Parlamento europeo a Lussemburgo.
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
AO 06D10/2019/M008 – R daļa – Arhitektūras, civilinženierijas un tehniskās inženierijas pētījumu birojs
Atsauces numurs: 06D10/2019/M008
II.1.2)Galvenās CPV kods71310000 Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Līgums ietver projektu pārvaldības (arhitektūra, civilinženierija un tehniskā inženierija) daļas, lai nodrošinātu izpildes pētījumus un būvniecības darbu operatīvo darbību Eiropas Parlamentā Luksemburgā.
VI iedaļa: Papildinformācija