II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
„Zakup energii elektrycznej na potrzeby 3 spółek wodociągowych na 2023 rok”
Numero di riferimento: 1/En/S/2022
II.1.2)Codice CPV principale09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku - Prawo Energetyczne (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 716, zwanym dalej Prawo Energetyczne) do obiektów Zamawiającego przez okres 12 miesięcy od daty 01 stycznia 2023 roku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 4 997 081.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
"Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o. w Kołobrzegu
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie:
od 1 stycznia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku dla MWiK Kołobrzeg w ilości 9 616 MWh
Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Białogardzie
Lotto n.: 2
od 1 stycznia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku dla RWiK Białogard w ilości 7341 MWh
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Szczecinku
Lotto n.: 3
od 1 stycznia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku dla PWiK w Szczecinku w ilości 5 298 MWh
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 1/En/S/2022
II.1.2)Główny kod CPV09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 4 997 081.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3