Servizi - 389343-2022
Polonia-Tomaszów Mazowiecki: Servizi per rifiuti radioattivi, tossici, medicali e pericolosi
2022/S 136-389343
Bando di gara
Servizi
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych
Numero di riferimento: ZP/44/Sp./2022
II.1.2)Codice CPV principale
90520000 Servizi per rifiuti radioattivi, tossici, medicali e pericolosi
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 A do SWZ – Formularz Asortymentowo – Cenowy.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
90524200 Servizi di smaltimento di rifiuti ospedalieri
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Miejsce realizacji:
Tomaszowskie Centrum Zdrowia sp. z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Jana Pawła II 35,
Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Niska 14 (docelowo),
Podstacja Pogotowia Ratunkowego – Koluszki,
Podstacja Pogotowia Ratunkowego – Tuszyn,
Podstacja Pogotowia Ratunkowego – Kurowice