Forniture - 393905-2022
Submission deadline has been amended by:  442257-2022
Polonia-Międzyrzec Podlaski: Collettori solari per la produzione di calore
2022/S 138-393905
Bando di gara
Forniture
Base giuridica:
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Montaż instalacji OZE w Gminie Międzyrzec Podlaski
Numero di riferimento: IN.271.28.2022.SS/SN
II.1.2)Codice CPV principale
09331100 Collettori solari per la produzione di calore
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznej na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski, która jest realizowana w ramach projektu „Montaż instalacji OZE w Gminie Międzyrzec Podlaski- zadanie 1”.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
09331200 Moduli fotovoltaici solari
45331000 Lavori di installazione di impianti di riscaldamento, ventilazione e climatizzazione
45223110 Installazione di strutture metalliche
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznej na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski, która jest realizowana w ramach projektu „Montaż instalacji OZE
w Gminie Międzyrzec Podlaski- zadanie 1”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
2.1 w zakresie instalacji kolektorów słonecznych:
1) dostawę i montaż w oparciu o posiadaną przez Zamawiającego dokumentację techniczną 505 zestawów kolektorów słonecznych wraz z konstrukcją dostosowaną do miejsca montażu, w tym:
a) 330 zestawów - 2 panelowych o mocy min. 3,1 kW,
b) 175 zestawów - 3 panelowych o mocy min. 4,65 kW,
2) posadowienie podgrzewacza c.w.u.,
3) niezbędne prace demontażowe – demontaż podgrzewacza, demontaż części instalacji w niezbędnym zakresie,
4) podłączenie podgrzewacza c.w.u. do istniejącej instalacji c.w.u., cyrkulacji c.w.u. (jeżeli istnieje), c.o. i z.w.,
5) wykonanie instalacji łączącej kolektory z podgrzewaczem c.w.u.,
6) montaż armatury, zespołu pompowego, naczyń przeponowych i pozostałych elementów wg. schematu technologicznego,
7) instalacja układu sterującego,
8) wykonanie płukania oraz prób ciśnieniowych instalacji,
9) napełnienie instalacji,
10) uruchomienie instalacji,
11) przeszkolenie Użytkowników,
12) sporządzenie instrukcji obsługi i przekazanie jej Użytkownikom,
13) uzupełnienie ubytków ścian, stropów, uszczelnienie pokrycia dachowego po przejściach przewodów,
14) wykonanie przewodów instalacji c.o. oraz wody zimnej i ciepłej, niezbędnych do połączenia z projektowanym systemem solarnym,
15) uruchomienie systemu zarządzania energią TIK.
2.2. w zakresie instalacji fotowoltaicznej: dostawę i montaż w oparciu
o posiadaną przez Zamawiającego dokumentację techniczną 1 zestawu instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 3,1 kWp na budynku gminnej biblioteki i GOK w miejscowości Wysokie działającego w systemie otwartym (on-grid) posiadającego zabezpieczenia przed pracą wyspową, wraz z systemem zarządzania energią TIK.
3. Szczegółowy zakres prac (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w:
3.1. załączniku Nr 1.1.1 do SWZ - Dokumentacja techniczna na którą składają się projekty budowlane.
3.2. załączniku Nr 1.1.2 do SWZ - Dokumentacja techniczna na którą składa się projekt budowlany.