Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Grupy Zakupowej Gmin Metropolii Poznańskiej na okres od 01.01.2023 r. do 31.12.2024 r."
Numero di riferimento: SMP.2710.1.2022
II.1.2)Codice CPV principale09123000 Gas naturale
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Grupy Zakupowej Gmin Metropolii Poznańskiej na okres od 01.01.2023 r. do 31.12.2024 r." - dostawa wg cen taryfowych
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari65210000 Erogazione di gas
„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Grupy Zakupowej Gmin Metropolii Poznańskiej na okres od 01.01.2023 r. do 31.12.2024 r." - dostawa wg cen konkrencyjnych
Lotto n.: 2