Bando di gara – Servizi di pubblica utilità
Base giuridica:
Direttiva 2014/25/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Afvalinzamelingsmiddelen, transport en verwerking
II.1.2)Codice CPV principale90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.1.4)Breve descrizione:
Afvalinzamelingsmiddelen, transport en verwerking.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari34928480 Contenitori e cestini per rifiuti e immondizia
90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
44613800 Contenitori per rifiuti
63111000 Servizi di movimentazione container
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
De opdracht heeft betrekking op afvalinzamelingsmiddelen –transport en verwerking binnen het verzorgingsgebied en alle locaties van Opdrachtgever voor de uitvoering van de dienstverlening.
Onder de scope van deze opdracht vallen:
- Verwerking regulier afval (rolcontainers, afzetcontainers)
- Verwerking projectmatig afval en het leveren van AC containers
- Transport (aan -en afvoer)
- Huur containers en ledigingen