Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de levering van Elektriciteit & Gas UMCG 2022-2029
II.1.2)Codice CPV principale09310000 Elettricità
II.1.4)Breve descrizione:
Doel van de aanbesteding
De huidige overeenkomsten voor het leveren van Elektriciteit en Gas aan het UMCG lopen eind december 2021 vanwege rechtswege of. De Aanbestedende Dienst is voornemens om per 1 januari 2022 een nieuwe overeenkomst aan te gaan met maximaal twee (2) partijen voortkomend uit deze aanbesteding.
Overeenkomsten
Overeenkomst met één (1) organisatie voor een periode van twee (2) jaren + optioneel driemaal twee (2) jaar ten behoeve van het leveren van Elektriciteit aan het UMCG
en
Overeenkomst met één (1) organisaties voor een periode van twee (2) jaren + optioneel driemaal twee (2) jaar ten behoeve van het leveren van Gas aan het UMCG
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari09310000 Elettricità
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
De huidige overeenkomsten voor het leveren van Elektriciteit aan het UMCG loopt eind december 2021 vanwege rechtswege of. De Aanbestedende Dienst is voornemens om per 1 januari 2022 een nieuwe overeenkomst aan te gaan met maximaal één (1) partij voortkomend uit deze aanbesteding.
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 2
II.2.2)Codici CPV supplementari09123000 Gas naturale
De huidige overeenkomst voor het leveren van Gas aan het UMCG loopt eind december 2021 vanwege rechtswege of. De Aanbestedende Dienst is voornemens om per 1 januari 2022 een nieuwe overeenkomst aan te gaan met maximaal één (1) partij voortkomend uit deze aanbesteding.