Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Slibslepen in het Dijle-, Rupel- en Zeescheldebekken
Numero di riferimento: De Vlaamse Waterweg-ARC-22-0033-F02_0
II.1.2)Codice CPV principale90513600 Servizi di rimozione fanghi
II.1.4)Breve descrizione:
De diensten omvatten het slibslepen met behulp van een mechanisch onder-waterbaggertuig, zijnde een ploeg, bak of sweepbeam. Het Zeeschelde-, Rupel- en Dijlebekken is door de tijdynamiek gekenmerkt door een veranderlijke morfologie. De locaties die een gevaar vormen voor de scheepvaart zijn veelal gekend en moeten op regelmatige basis worden geploegd om de exploitatie van de waterweg voor de scheepvaart te blijven garanderen. Daarnaast zijn er door de veranderlijke dynamieken ook nieuwe locaties die voor problemen kunnen zorgen. Ook deze dienen te worden aangepakt.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto: