Avviso di aggiudicazione di appalto
Risultati della procedura di appalto
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Supporto a ulteriori piattaforme regionali/locali sulla coesistenza tra persone e grandi carnivori
Numero di riferimento: ENV.D.3/SER/2018/0021
II.1.2)Codice CPV principale90700000 Servizi ambientali
II.1.4)Breve descrizione:
Il presente bando di gara riguarda la prestazione di servizi volti a facilitare il dialogo delle parti interessate e ridurre i conflitti connessi alla conservazione dei grandi carnivori. Il contraente istituirà o contribuirà a istituire almeno 3 piattaforme di parti interessate regionali o locali e ne garantirà il funzionamento (compresi assistenza, segreteria, mediatore/facilitatore, luoghi di incontro, ristorazione, strategia di comunicazione), avvalendosi delle pertinenti tecniche di risoluzione dei conflitti. Per ogni piattaforma istituita (minimo 3 piattaforme) dovranno essere organizzate almeno 15 riunioni/seminari. In ciascuna delle aree in cui sono state istituite le piattaforme locali/regionali, il contraente garantirà l’esecuzione di almeno 2-3 azioni pertinenti indicate nel documento Azioni chiave per le popolazioni di grandi carnivori in Europa (“Key actions for large carnivore populations in Europe” http://ec.europa.eu/environment/nature/conservation/species/carnivores/pdf/key_actions_large_carnivores_2015.pdf).”
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Bando di gara con procedura aperta — appalto di servizi. Contratto singolo di 36 mesi.
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Parama papildomoms regioninėms / vietos platformoms apie žmonių ir stambių mėsėdžių sambūvį
Nuorodos numeris: ENV.D.3/SER/2018/0021
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šis kvietimas pateikti pasiūlymus yra dėl paslaugų, kuriomis siekiama palengvinti suinteresuotųjų šalių dialogą ir sumažinti konfliktus, susijusius su stambių mėsėdžių išsaugojimu, teikimo. Rangovas sukurs ar padės sukurti bent 3 regioninių ar vietos suinteresuotųjų šalių platformas ir užtikrins jų naudojimą (įskaitant pagalbą, sekretoriatą, tarpininką / padėjėją, susitikimo vietas, aprūpinimą maistu ir gėrimais, komunikacijos strategiją), taikant atitinkamus konfliktų sprendimo būdus. Bent 15 susitikimų ar praktinių seminarų turėtų būti organizuojami kiekvienai sukurtai platformai (mažiausiai 3 platformos). Kiekvienoje srityje, kurioje buvo sukurtos vietos / regioninės platformos, rangovas užtikrins bent 2–3 atitinkamų veiksmų, išvardytų dokumente „Pagrindiniai veiksmai stambių mėsėdžių populiacijoms Europoje“ (ec.europa.eu/environment/nature/conservation/species/carnivores/pdf/key_actions_large_carnivores_2015.pdf), įgyvendinimą.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Atviras kvietimas dalyvauti konkurse – paslaugų pirkimo sutartis. Viena 36 mėnesių sutartis.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wsparcie dodatkowych regionalnych/lokalnych platform poświęconych kwestii współistnienia ludzi i dużych zwierząt mięsożernych
Numer referencyjny: ENV.D.3/SER/2018/0021
II.1.2)Główny kod CPV90700000 Usługi środowiska naturalnego
II.1.4)Krótki opis:
Niniejsze zaproszenie do składania ofert dotyczy świadczenia usług na rzecz wspierania dialogu zainteresowanych stron i ograniczenia konfliktów związanych z ochroną dużych zwierząt mięsożernych. Wykonawca utworzy lub zapewni pomoc w utworzeniu przynajmniej 3 regionalnych lub lokalnych platform zainteresowanych stron i zapewni prowadzenie tych platform (w tym wsparcie, usługi sekretariatu, mediację/ułatwianie nawiązywania kontaktów, miejsca spotkań, katering, strategię komunikacyjną itd.) z wykorzystaniem odpowiednich technik rozwiązywania sporów. Dla każdej z ustanowionych platform (co najmniej 3 platformy) należy zorganizować co najmniej 15 spotkań/warsztatów. W każdym z obszarów, gdzie utworzone zostaną regionalne/lokalne platformy, wykonawca zapewni wdrożenie przynajmniej 2 do 3 odpowiednich działań wymienionych w dokumencie pt. „Key actions for large carnivore populations in Europe” [Kluczowe działania dotyczące populacji dużych zwierząt mięsożernych w Europie] (ec.europa.eu/environment/nature/conservation/species/carnivores/pdf/key_actions_large_carnivores_2015.pdf).
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Otwarte zaproszenie do składania ofert – zamówienie na usługi. Jedna umowa o czasie trwania wynoszącym 36 miesięcy.
Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Sprijin pentru platforme regionale/locale suplimentare privind coexistența oamenilor și a carnivorelor mari
Număr de referinţă: ENV.D.3/SER/2018/0021
II.1.2)Cod CPV principal90700000 Servicii privind mediul
II.1.4)Descriere succintă:
Această licitație vizează prestarea de servicii pentru facilitarea dialogului părților interesate și reducerea conflictelor legate de protejarea carnivorelor mari. Contractantul va crea sau va contribui la crearea a cel puțin 3 platforme ale părților interesate regionale sau locale și va asigura funcționarea acestora (inclusiv asistență, secretariat, mediator/facilitator, locuri de reuniune, catering, strategie de comunicare etc.), utilizând tehnicile relevante de soluționare a conflictelor. Cel puțin 15 reuniuni/ateliere de lucru ar trebui să fie organizate pentru fiecare platformă creată (minimum 3 platforme). În fiecare dintre domeniile în care au fost create platformele locale/regionale, contractantul va asigura implementarea a cel puțin 2 dintre cele 3 acțiuni relevante enumerate în documentul „Acțiuni-cheie pentru populațiile de carnivore mari din Europa“ (ec.europa.eu/environment/nature/conservation/species/carnivores/pdf/key_actions_large_carnivores_2015.pdf).”
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Cerere deschisă pentru ofertă – Contract de servicii. Contract unic cu o durată de 36 luni.