Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Levering aardgas 2022 - 2023
II.1.2)Codice CPV principale09123000 Gas naturale
II.1.4)Breve descrizione:
Het doel van deze aanbesteding is de totstandkoming van een levering van aardgas. Deze aanbesteding wordt verdeeld in twee percelen:
- Perceel 1: Grootverbruik aardgas;
- Perceel 2: Kleinverbruik aardgas.
Perceel 1: Grootverbruik aardgas
Het doel van deze aanbesteding is de totstandkoming van een overeenkomst van levering van circa 1 miljoen Nm3 aardgas per jaar aan verschillende aansluitingen op het nationale net van GTS.
Perceel 2: Kleinverbruik aardgas
Het doel van deze aanbesteding is de totstandkoming van een overeenkomst van levering van circa 76.000 m3 aardgas per jaar aan verschillende aansluitingen op het nationale net van GTS.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
Numero massimo di lotti che possono essere aggiudicati a un offerente: 2
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari09123000 Gas naturale
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Het doel van deze aanbesteding is de totstandkoming van een levering van aardgas.
Perceel 1: Grootverbruik
Het doel van deze aanbesteding is de totstandkoming van een levering van circa 1 miljoen Nm3 aardgas per jaar via aansluitingen op het nationale net van GTS.
Er wordt gezocht naar een leverancier die tegen een zo gunstig mogelijke prijs de volgende taak kan uitvoeren: Een leveringsovereenkomst met een prijssystematiek gebaseerd op 'klikken op TTF kalenderjaren'. Twence contracteert middels deze aanbesteding een opslag om op een nader te bepalen moment de commodity gas door middel van 'klikken op TTF kalenderjaren' in te kopen.
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 2
Perceel 2: Kleinverbruik
Dit perceel betreft verschillende aansluitingen met een totale hoeveelheid van +- 76.000 m3 per jaar.
Het doel van deze aanbesteding is de totstandkoming van een één overeenkomst met een leverancier die kan voorzien in de behoefte van aardgas aan Twence, tegen een concurrerende prijs die jaarlijks geactualiseerd wordt.