Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Levering Elektriciteit en Aardgas inkoopcollectief 2024-2026
Numero di riferimento: EEC/2021-01-00
II.1.2)Codice CPV principale09310000 Elettricità
II.1.4)Breve descrizione:
Zie Aanbestedingsdocumenten
Voor deze aanbesteding wordt gebruik gemaakt van het TenderNed-account van Inkoopcombinatie Energie Rijnland en Duin- en Bollenstreek. EE Care B.V. is door alle deelnemers gemachtigd om namens hen de Europese aanbestedingsprocedure uit te voeren.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari09310000 Elettricità
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Zie aanbestedingsdocumenten
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 2
II.2.2)Codici CPV supplementari09123000 Gas naturale
II.2.4)Descrizione dell'appalto: II.2.5)Criteri di aggiudicazioneI criteri indicati di seguito
Prezzo