Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Aardgas Veiligheidsregio Haaglanden 2024-2025
Numero di riferimento: VRH-2021-G
II.1.2)Codice CPV principale09123000 Gas naturale
II.1.4)Breve descrizione:
Veiligheidsregio Haaglanden is op zoek naar een leverancier voor aardgas.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
489.467 Nm3 jaarvolume
(gebaseerd op 3 jaarsgemiddelde ’18 t/m ’20 rea-lisatie)