II.1)Entità dell'appalto
II.1.2)Codice CPV principale90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.1.4)Breve descrizione:
De opdracht heeft betrekking op het ophalen en verwerken van de volgende afvalstromen en wordt verdeeld in drie percelen:
Perceel 1. Groen (route)
ONF en Swill
Bedding/ Mest
Perceel 2. Papier (route)
Papier en karton
Koffiebekers
Vertrouwelijk papier
Perceel 3. Diverse te recyclen (afroep)
Metaal
Glas
Plastics en kunststoffen wat niet uit de afvaleilanden komt
Wit- en bruingoed
Folies
Piepschuim
Opruiming
B hout (verbouw)
Herbruikbaar B&S (verbouw)
Overige kleine stromen
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
L'amministrazione aggiudicatrice si riserva la facoltà di aggiudicare i contratti d'appalto combinando i seguenti lotti o gruppi di lotti:
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
- ONF en Swill
- Bedding/ Mest
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 2
- Papier en karton
- Koffiebekers
- Vertrouwelijk papier
II.2.1)Denominazione:
Diverse te recyclen (afroep)
Lotto n.: 3
- Metaal
- Glas
- Plastics en kunststoffen wat niet uit de afvaleilanden komt
- Wit- en bruingoed
- Folies
- Piepschuim
- Opruiming
- B hout (verbouw)
- Herbruikbaar B&S (verbouw)
- Overige kleine stromen