Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
Si stanno verificando alcuni bug che incidono sul modo in cui sono visualizzati gli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, è possibile consultare la nostra pagina dedicata per maggiori informazioni e orientamenti.
Sono aperte le iscrizioni alla quarta edizione del nostro seminario per riutilizzatori di dati TED, che si terrà il 14 dicembre 2023
Forniture - 463199-2021
Slovacchia-Martin: Elettricità
2021/S 178-463199
Bando di gara
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Dodávka a distribúcia elektrickej energie
Numero di riferimento: VO/7/2021/SL, 44891/2021
II.1.2)Codice CPV principale
09310000 Elettricità
II.1.4)Breve descrizione:
Predmetom zákazky je dodávka elektrickej energie k 58 odberným miestam (podľa Prílohy č. 1) vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a zabezpečením distribúcie a distribučných služieb. Dodávka elektrickej energie musí zodpovedať technickým podmienkam a prevádzkovému poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete a musí byť v súlade s platnými právnymi predpismi SR / zákon č.251/2012Z.z. o energetike, vyhláška ÚRSO č. 423/2013, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška ÚRSO č. 24/2013 Z. z., Nariadenie vlády č. 211/2010, ktorým sa dopĺňa Nariadenie vlády č. 317/2007 Z. z. v znení neskorších predpisov.
Predmetom plnenia je dodávka a distribúcia elektrickej energie v termíne od 01.01.2022 od 00:00:00 hod. do 31.12.2023 do 23:59:59 hod.
Miestom plnenia sú jednotlivé odberné miesta v počte 58 ks, na ktoré je verejný obstarávateľ pripojený. Verejný obstarávateľ nie je vlastníkom meračov elektrickej energie pre jednotlivé odberné miesta.
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 283 300.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
65300000 Erogazione di energia elettrica e servizi connessi
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Predmetom zákazky je dodávka elektrickej energie k 58 odberným miestam (podľa Prílohy č.1) vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a zabezpečením distribúcie a distribučných služieb. Dodávka elektrickej energie musí zodpovedať technickým podmienkam a prevádzkovému poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete a musí byť v súlade s platnými právnymi predpismi SR / zákon č. 251/2012Z.z. o energetike, vyhláška ÚRSO č. 423/2013, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška ÚRSO č. 24/2013 Z z., Nariadenie vlády č. 211/2010, ktorým sa dopĺňa Nariadenie vlády č. 317/2007 Z. z. v znení neskorších predpisov.
Predmetom plnenia je dodávka a distribúcia elektrickej energie v termíne od 01.01.2022 od 00:00:00 hod do 31.12.2023 do 23:59:59 hod.
Miestom plnenia sú jednotlivé odberné miesta, na ktoré je verejný obstarávateľ pripojený uvedené v Prílohe č.1.
V rámci plnenia predmetu zákazky verejný dodávateľ požaduje dodávku elektrickej energie do vybraných odberných miest v objeme približne 1 380 MWh/2 roky.
Predpokladaná a rezervovaná spotreba za 24 mesiacov: 1 380 MWh
Rezervovaná kapacita - Vysoká tarifa VT:1 092 MWh
Rezervovaná kapacita - Nízka tarifa NT:288 MWh
Rezervovaná kapacita - Nemeraný odber:1 odberné miesto
Verejný obstarávateľ ďalej požaduje:
fakturáciu k 31.12. príslušného každého roka pre odberné miesta s ročným odpočtom a úhradu zálohových platieb 1x mesačne (úhrada záloh platí pre odberné miesta NN aj VN); odberné miesta s mesačným odpočtom budú fakturované mesačne vždy k poslednému dňu daného mesiaca;
prevzatie zodpovednosti za odchýlku v plnom rozsahu zabezpečenie distribúcie elektriny.
Verejný obstarávateľ považuje za podstatné porušenie zmluvných povinností:
- odobratie licencie resp. oprávnení na dodávku a distribúciu elektrickej energie
- ak na majetok dodávateľa bude vyhlásený konkurz, reštrukturalizácia, alebo bude proti dodávateľovi zamietnutý návrh na vyhlásenie konkurzu pre nedostatok majetku, alebo bude voči dodávateľovi začaté exekučné konanie
-ak dodaný tovar nebude zodpovedať vlastnostiam dohodnutým v zmluve, ktorá je prílohou týchto Súťažných podkladov.
Podrobné vymedzenie dodania predmetu zákazky tvorí časť B. Opis predmetu zákazky, v nadväznosti na podklady
uvedené v obchodných (zmluvné) podmienky, ktoré tvoria časť D. "Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky" Súťažných podkladov.