II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ, ΒΕΝΖΙΝΗΣ, ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΘΕΤΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
II.1.2)Codice CPV principale09100000 Combustibili
II.1.4)Breve descrizione:
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 761 447.12 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per numero massimo di lotti: 11
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ - ΥΠΟΟΜΑΔΑ 1Α ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ - ΝΠ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ - 8750 LT
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari09134200 Combustibile diesel
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
ΥΠΟΟΜΑΔΑ 1Α ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΝΠ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ -8750 LT
ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ - ΥΠΟΟΜΑΔΑ 1Β ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ - 450.000 LT
Lotto n.: 2
ΥΠΟΟΜΑΔΑ 1Β ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ - 450.000 LT
ΟΜΑΔΑ 2 :ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ - ΥΠΟΟΜΑΔΑ 2Α ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΝΠ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ: 9.000 LT
Lotto n.: 3
II.2.2)Codici CPV supplementari09135100 Gasolio per riscaldamento
ΟΜΑΔΑ 2: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΥΠΟΟΜΑΔΑ 2Α ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΝΠ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ: 9000 LT
ΟΜΑΔΑ 2 : ΥΠΟΟΜΑΔΑ 2Β ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ Α'ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ: 45.000 LT
Lotto n.: 4
ΟΜΑΔΑ 2 : ΥΠΟΟΜΑΔΑ 2Γ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ Β'ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ: 12.000 LT
Lotto n.: 5
ΟΜΑΔΑ 2 : ΥΠΟΟΜΑΔΑ 2Δ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΝΠ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ & ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ: 31.700 LT
Lotto n.: 6
ΟΜΑΔΑ 2 : ΥΠΟΟΜΑΔΑ 2Δ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΝΠ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ & ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ:
31.700 LT
ΟΜΑΔΑ 2: ΥΠΟΟΜΑΔΑ 2Ε ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΔΗΜΟΥ:14000 LT
Lotto n.: 7
ΟΜΑΔΑ 2: ΥΠΟΟΜΑΔΑ 2Ε ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΔΗΜΟΥ:14000LT
ΟΜΑΔΑ 3: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ: 26400 LT
Lotto n.: 8
II.2.2)Codici CPV supplementari09132000 Benzina
ΟΜΑΔΑ 3: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ : 26400 LT
ΟΜΑΔΑ 4: XHMIKA ΠΡΟΣΘΕΤΑ 4.800 LT
Lotto n.: 9
II.2.2)Codici CPV supplementari24957000 Additivi chimici
ΟΜΑΔΑ 4: XHMIKA ΠΡΟΣΘΕΤΑ
4.800 LT
ΟΜΑΔΑ 5:ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ και ΓΡΑΣΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ : 10.800 LT
Lotto n.: 10
II.2.2)Codici CPV supplementari24951000 Grassi e lubrificanti
ΟΜΑΔΑ 6:ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
Lotto n.: 11
II.2.2)Codici CPV supplementari24951100 Lubrificanti