II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Verwerken, inzameling en transport van afvalstromen en huur opslagmiddelen voor afvalstromen gemeente Dongen, Gilze en Rijen, Loon op Zand en Waalwijk
Numero di riferimento: siw008934
II.1.2)Codice CPV principale90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.1.4)Breve descrizione:
Verwerken, inzameling en transport van afvalstromen en huur opslagmiddelen voor afvalstromen voor de gemeente Dongen, gemeente Gilze en Rijn, gemeente Loon op Zand en de gemeente Waalwijk.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per numero massimo di lotti: 22
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
perceel 1 Papier en Karton
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari90511400 Servizi di raccolta della carta
II.2.4)Descrizione dell'appalto: II.2.5)Criteri di aggiudicazioneI criteri indicati di seguito
Prezzo
Perceel 2 Klein gevaarlijk afval
Lotto n.: 2
II.2.2)Codici CPV supplementari90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 3
II.2.2)Codici CPV supplementari90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 4
Perceel 5: Frituurvet en Slaolie
Lotto n.: 5
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 6
Perceel 7 Glasverpakkingen
Lotto n.: 7
Perceel 8 Bermmaaisel en groenafval
Lotto n.: 8
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 9
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 10
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 11
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 12
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 13
Perceel 14 Dakbedekkingsmateriaal
Lotto n.: 14
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 15
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 16
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 17
Perceel 18 Veegvuil/Veegzand
Lotto n.: 18
Perceel 19 Afgewerkte Olie
Lotto n.: 19
Perceel 20 Grofhuishoudelijk afval
Lotto n.: 20
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 21
Perceel 22 Reinigingsdiensten afval
Lotto n.: 22