Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
Si stanno verificando alcuni bug che incidono sul modo in cui sono visualizzati gli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, è possibile consultare la nostra pagina dedicata per maggiori informazioni e orientamenti.
Sono aperte le iscrizioni alla quarta edizione del nostro seminario per riutilizzatori di dati TED, che si terrà il 14 dicembre 2023
Forniture - 468471-2021
Submission deadline has been amended by:  547213-2021
Bulgaria-Asenovgrad: Elettricità
2021/S 181-468471
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
„ДОСТАВКА НА НЕТНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕНЕРГИЯ И ИЗБОР НА КООРДИНАТОР НА БАЛАНСИРАЩА ГРУПА ЗА НУЖДИТЕ НА ОБЩИНА АСЕНОВГРАД”
II.1.2)Codice CPV principale
09310000 Elettricità
II.1.4)Breve descrizione:
Предмет на настоящата процедура е доставка на нетна активна електрическа енергия за нуждите на Община Асеновград, осигуряване на услуга по прогнозиране на потреблението, както и изготвяне на графици от координатора на балансиращата група, подаването им, коригиране при необходимост на подадените графици, отговорност за балансиране и всички дейности, свързани с участие в свободния пазар на електрическа енергия на възложителя.
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 1 901 667.00 BGN
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Предмет на настоящата процедура е доставка на нетна активна електрическа енергия за нуждите на Община Асеновград, осигуряване на услуга по прогнозиране на потреблението, както и изготвяне на графици от координатора на балансиращата група, подаването им, коригиране при необходимост на подадените графици, отговорност за балансиране и всички дейности, свързани с участие в свободния пазар на електрическа енергия на възложителя.Прогнозното количество доставяна нетна активна електрическа енергия ниско напрежение за нуждите на Община Асеновград е 3 250 MWh за срок от 12 (дванадесет) месеца или 6 500 MWh за срок от 24 (двадесет и четири) месеца.