Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
Si stanno verificando alcuni bug che incidono sul modo in cui sono visualizzati gli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, è possibile consultare la nostra pagina dedicata per maggiori informazioni e orientamenti.
Sono aperte le iscrizioni alla quarta edizione del nostro seminario per riutilizzatori di dati TED, che si terrà il 14 dicembre 2023
Forniture - 468573-2021
Bulgaria-Elin Pelin: Elettricità
2021/S 181-468573
Bando di gara
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
"Доставка на електрическа енергия за нуждите на ТП "ДГС Елин Пелин" за срок от 36 месеца"
II.1.2)Codice CPV principale
09310000 Elettricità
II.1.4)Breve descrizione:
Доставка на активна електрическа енергия на ниско напрежение до обекти, собственост на възложителя и избор на координатор на стандартна балансираща група, съгласно закона за енергетиката (ЗЕ), Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ) и Правила за измерване на количеството електрическа енергия (ПИКЕЕ).
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 18 300.00 BGN
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Количеството електроенергия, което ще се достави за срока на договора е прогнозно, но ще е приблизително 80763 киловатчаса, предвид разходваното от възложителя количество през предходните 12 месеца, което е 26921 киловатчаса. Възложителят не е длъжен да достигне количеството от 80763 киловатчаса в рамките на срока на договора и последният ще се счита за прекратен с изтичане на срока му или при достигане на максималната му прогнозна стойност, в зависимост от това, кое настъпи първо, дори да не е достигнато прогнозно предвиденото количество.