II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E
Numero di riferimento: ZP/46/2021
II.1.2)Codice CPV principale09123000 Gas naturale
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 2 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego (Dz. U. z 2014 r. poz.1059 z póz. zmianami). Jakość gazu dostarczanego odbiorcą z sieci dystrybucyjnej" oraz świadczenie usług dystrybucji do punktów poboru zlokalizowanych w Świdwinie, Mrzeżynie, Trzebiatowie
i Mirosławcu, będących w administracji 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari09123000 Gas naturale
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 2 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego (Dz. U. z 2014 r. poz.1059 z póz. zmianami). Jakość gazu dostarczanego odbiorcą z sieci dystrybucyjnej" oraz świadczenie usług dystrybucji do punktów poboru zlokalizowanych w Świdwinie:
- kotłownia nr 54 ul. Połczyńska 32,
- kotłownia nr 30 ul. Połczyńska 32,
- kotłownie 80, 1, 33, 280 ul. Połczyńska 32, 78-301 Świdwin
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ.
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 2
Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 2 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego (Dz. U. z 2014 r. poz.1059 z póz. zmianami). Jakość gazu dostarczanego odbiorcą z sieci dystrybucyjnej" oraz świadczenie usług dystrybucji do punktów poboru zlokalizowanych w Mrzeżynie:
a) Zadanie nr 2 - Mrzeżyno – punkty odbioru:
– kotłownie nr 21, 38, 76, ul. Wojska Polskiego, 72-330 Mrzeżyno
II.2.1)Denominazione:
Zadanie nr 3 - Trzebiatów
Lotto n.: 3
Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 2 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego (Dz. U. z 2014 r. poz.1059 z póz. zmianami). Jakość gazu dostarczanego odbiorcą z sieci dystrybucyjnej" oraz świadczenie usług dystrybucji do punktów poboru zlokalizowanych w Trzebiatowie:
a) Zadanie nr 3 - Trzebiatów – punkty odbioru:
– kotłownia nr 58, ul. Zagórska 21,
– kuchnia, ul. Zagórska 21, 72-320 Trzebiatów
Zadanie nr 4 - Mirosławiec
Lotto n.: 4
2. Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 2 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego (Dz. U. z 2014 r. poz.1059 z póz. zmianami). Jakość gazu dostarczanego odbiorcą z sieci dystrybucyjnej" oraz świadczenie usług dystrybucji do punktów poboru zlokalizowanych w Mirosławcu:
a) Zadanie nr 4 - Mirosławiec – punkty odbioru:
– kotłownia nr 64, Mirosławiec Górny, 78-651 Mirosławiec Górny
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ