Pouczenie o środkach ochrony prawnej (Rozdział XXIV SWZ)
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub
może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony
prawnej na zasadach przewidzianych w dziale IX ustawy Pzp (art. 505-590).
CD z SEKCJI III.1.3 z pola "Minimalny poziom ewentualnie wymaganych standardów":
5. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia podmiotowe środki
dowodowe na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, składa każdy z wykonawców występujących wspólnie.
6. W przypadku podmiotu, na którego zdolnościach lub sytuacji wykonawca polega na zasadach art. 118 PZP,