Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Zagospodarowanie odpadów 19 12 12 tj. inne odpady, powstałe w wyniku przetworzenia odpadów o kodzie 200307
Numero di riferimento: MZO/29/2021
II.1.2)Codice CPV principale90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Zagospodarowanie odpadów 19 12 12 tj. inne odpady( w tym substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów i inne niż wymienione w 19 12 11) w celu poddania ich przetwarzaniu w ramach procesu odzysku R12, powstałych w wyniku przetworzenia frakcji odpadów wielkogabarytowych i przemysłowych do frakcji 0-100 mm w ilości 4000 Mg.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Opis odpadów.
1. Odpady o kodzie 19 12 12 stanowią frakcję energetyczną pochodzącą z przetworzenia odpadów wielkogabarytowych oraz odpadów przemysłowych na rozdrabniarce wstępnej, która rozdrabnia w/w odpady do frakcji 0- 100 mm.
2. Odpady wytworzone w mechanicznym procesie są magazynowane selektywnie i w takiej formie będą załadowywane na środki transportu.
3. Parametry jakościowe odpadów 19 12 12 to: wartość opałowa powyżej 6 MJ/kg. Odebrane partie materiałów mogą różnic się, co do wartości podanych, a jakiekolwiek różnice nie będą stanowiły podstaw roszczeń Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.