Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
Si stanno verificando alcuni bug che incidono sul modo in cui sono visualizzati gli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, è possibile consultare la nostra pagina dedicata per maggiori informazioni e orientamenti.
Sono aperte le iscrizioni alla quarta edizione del nostro seminario per riutilizzatori di dati TED, che si terrà il 14 dicembre 2023
Servizi - 470512-2021
Polonia-Marki: Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
2021/S 181-470512
Bando di gara
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasto Marki (Sektor 1 – Marki Północne) powstałych na nieruchomościach zamieszkałych w 2022 roku
Numero di riferimento: WZP.271.38.2021
II.1.2)Codice CPV principale
90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Miasto Marki w Sektorze 1 – Marki Północne, w okresie od 1 stycznia 2022 roku do dnia 31 grudnia 2022 roku. Powierzchnia całej Gminy Miasto Marki wynosi 26,03 km2. Liczba ludności Gminy Miasto Marki (zgodnie ze złożonymi deklaracjami o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi) wynosi 35 762 (stan na dzień 31.07.2020 r.).
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Miasto Marki w Sektorze 1 – Marki Północne, w okresie od 1 stycznia 2022 roku do dnia 31 grudnia 2022 roku.
Powierzchnia całej Gminy Miasto Marki wynosi 26,03 km2. Liczba ludności Gminy Miasto Marki (zgodnie ze złożonymi deklaracjami o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi) wynosi 35 762 (stan na dzień 31.07.2020 r.).
Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wymienionych w tabeli nr 1 do SOPZ wytworzonych na nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, w tym także takich, które w części wykorzystywane są do prowadzenia działalności gospodarczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki wykonania zostały określone w załączniku nr 1 do SIWZ - SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (SOPZ) oraz we wzorze umowy.