Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
Si stanno verificando alcuni bug che incidono sul modo in cui sono visualizzati gli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, è possibile consultare la nostra pagina dedicata per maggiori informazioni e orientamenti.
Sono aperte le iscrizioni alla quarta edizione del nostro seminario per riutilizzatori di dati TED, che si terrà il 14 dicembre 2023
Servizi - 473660-2021
Polonia-Kolno: Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
2021/S 182-473660
Bando di gara
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Kolno w okresie od 01.01.2022r. do 31.12.2022r.
Numero di riferimento: RI.ZP.271.11.2021
II.1.2)Codice CPV principale
90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne w okresie od 01.01.2022 r. do 21.12.2022r.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
90511300 Servizi di raccolta dell'immondizia
90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti
90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne tj.:
1) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych zgromadzonych w pojemnikach;
2) odpadów komunalnych zebranych selektywnie zgromadzonych w workach, obejmujących:
a) bioodpady stanowiące odpady komunalne;
b) papier i tektura, w tym opakowaniowe;
c) odpady opakowaniowe ze szkła;
d) tworzywa sztuczne i metale, w tym opakowaniowe oraz opakowania wielomateriałowe;
3) odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Czerwonem:
a) papier (odpady z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury);
b) szkło (odpady ze szkła, w tym odpady opkowaniowe ze szkła);
c) metale (odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali);
d) tworzywa sztuczne (odpady tworzyw sztucznych, w tym opakowaniowe tworzyw sztucznych);
e) opakowaniowe wielomateriałowe;
f) odpady niebezpieczne;
g) przeterminowane leki;
h) chemikalia;
i) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek;
j) zużyte baterie i akumulatory;
k) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny;
l) meble i inne odpady wielkogabarytowe;
m) zużyte opony;
n) odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne;
o) tekstylia i odzież;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11 do SWZ.