Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Bełchatów
Numero di riferimento: PZ.271.8.2021
II.1.2)Codice CPV principale90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Bełchatów w okresie od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 01.01.2022 r. do 31.12.2022 r. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy zadania. Zakres zamówienia dotyczy posesji zamieszkałych
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti
90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ, umieszczony na stronie prowadzonego postępowania.
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Bełchatów w okresie od 01.01.2022 r. do 31.12.2022 r. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy zadania. Zakres zamówienia dotyczy posesji zamieszkałych.
Zadanie nr 1
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Bełchatów oraz wyposażenie wszystkich właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady. System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej.
Zadanie 2
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie, gromadzonych
w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z wyposażeniem w odpowiednie pojemniki/kontenery do gromadzenia odpadów. Punkt zlokalizowany jest w miejscowości Zawady, 97 – 400 Bełchatów. Właścicielem punktu jest Gmina Bełchatów.
Zadanie 3
Obsługa systemu obwoźnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, pochodzących z gospodarstw domowych położonych na terenie Gminy Bełchatów, zgodnie z harmonogramem jeden raz na każdy rok kalendarzowy w okresie objętym niniejszym zamówieniem, dwa razy w czasie trwania umowy.