II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Zagospodarowanie odpadów 19 12 12 tj. inne odpady
Numero di riferimento: MZO/30/2021
II.1.2)Codice CPV principale90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Zagospodarowanie odpadów 19 12 12 tj. inne odpady( w tym substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów i inne niż wymienione w 19 12 11) w celu poddania ich przetwarzaniu w ramach procesu odzysku R12.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Zagospodarowanie odpadów 19 12 12 tj. inne odpady( w tym substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów i inne niż wymienione w 19 12 11) w celu poddania ich przetwarzaniu w ramach procesu odzysku R12, które są wytwarzane po sortowaniu odpadów komunalnych na terenie instalacji Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Pruszkowie sp. z o.o. ul, Stefana Bryły 6. Zgodnie z zapisami Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 16 lipca 2015 r. w sprawie dopuszczenia odpadów do składowania na składowiskach (Dz. U. 2015 poz. 1277) zakazane jest składowanie na składowisku odpadów o kodzie 19 12 12, których ciepło spalania przekracza 6MJ/kg suchej masy, w ilości 4000 MG.
Lotto n.: 2
Zagospodarowanie odpadów 19 12 12 tj. inne odpady( w tym substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów i inne niż wymienione w 19 12 11) w celu poddania ich przetwarzaniu w ramach procesu odzysku R12, które są wytwarzane po sortowaniu odpadów komunalnych na terenie instalacji Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Pruszkowie sp. z o.o. ul, Stefana Bryły 6. Zgodnie z zapisami Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 16 lipca 2015 r. w sprawie dopuszczenia odpadów do składowania na składowiskach (Dz. U. 2015 poz. 1277) zakazane jest składowanie na składowisku odpadów o kodzie 19 12 12, których ciepło spalania przekracza 6MJ/kg suchej masy, w ilości 3000 MG.
Lotto n.: 3
Lotto n.: 4
Zagospodarowanie odpadów 19 12 12 tj. inne odpady( w tym substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów i inne niż wymienione w 19 12 11) w celu poddania ich przetwarzaniu w ramach procesu odzysku R12, które są wytwarzane po sortowaniu odpadów komunalnych na terenie instalacji Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Pruszkowie sp. z o.o. ul, Stefana Bryły 6. Zgodnie z zapisami Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 16 lipca 2015 r. w sprawie dopuszczenia odpadów do składowania na składowiskach (Dz. U. 2015 poz. 1277) zakazane jest składowanie na składowisku odpadów o kodzie 19 12 12, których ciepło spalania przekracza 6MJ/kg suchej masy, w ilości 2000 MG.