Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
Si stanno verificando alcuni bug che incidono sul modo in cui sono visualizzati gli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, è possibile consultare la nostra pagina dedicata per maggiori informazioni e orientamenti.
Sono aperte le iscrizioni alla quarta edizione del nostro seminario per riutilizzatori di dati TED, che si terrà il 14 dicembre 2023
Servizi - 473835-2021
Polonia-Miechów: Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
2021/S 182-473835
Bando di gara
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Odbiór, transport i zagospodarowanie ( odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych (...)
Numero di riferimento: ZP.271.26.21
II.1.2)Codice CPV principale
90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Zadanie częściowe nr 1
"Odbiór, transport i zagospodarowanie ( odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych z zabudowy jednorodzinnej, wielolokalowej i obiektów zamieszkania zbiorowego na terenie Gminy i Miasta Miechów"
Zadanie częściowe nr 2
„Utworzenie i prowadzenie na terenie miasta Miechowa lub w odległości nieprzekraczającej 1000m od granicy miasta, Punktu Zbiórki Odpadów Problematycznych (PZOP). Zamawiający nie wskazuje miejsca zlokalizowania Punktu”
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Odbiór, transport i zagospodarowanie ( odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych z zabudowy jednorodzinnej, wielolokalowej i obiektów(...)
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Odbiór, transport i zagospodarowanie ( odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych z zabudowy jednorodzinnej, wielolokalowej i obiektów zamieszkania zbiorowego na terenie Gminy i Miasta Miechów
V. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych obliczona na podstawie sprawozdań rocznych składanych przez przedsiębiorców świadczących dotychczas usługę odbioru odpadów komunalnych, jak również faktycznej ilości odpadów odebranych w I półroczu 2021r z Gminy Miechów, które mają zostać odebrane z terenu Miasta i Gminy Miechów, a następnie przetransportowane i zagospodarowane w okresie realizacji niniejszego przedmiotu zamówienia, stanowiąca podstawę do obliczenia ceny oferty wynosi ok. 5122,24 Mg
Utworzenie i prowadzenie na terenie miasta Miechowa lub w odległości nieprzekraczającej 1000m od granicy miasta, Punktu Zbiórki Odpadów Problematycznych (PZOP)
Lotto n.: 2
Utworzenie i prowadzenie na terenie miasta Miechowa lub w odległości nieprzekraczającej 1000m od granicy miasta, Punktu Zbiórki Odpadów Problematycznych (PZOP). Zamawiający nie wskazuje miejsca zlokalizowania Punktu
Szacunkowa ilość odpadów komunalnych które mają zostać zebrane w Punkcie Zbiórki Odpadów Problematycznych z terenu i Gminy i Miasta Miechów, a następnie przetransportowane i zagospodarowane w okresie realizacji niniejszego przedmiotu zamówienia, obliczona na podstawie sprawozdań rocznych składanych przez przedsiębiorcę świadczącego dotychczas usługę utworzenia i prowadzenia PZOP, jak również faktycznej ilości odpadów zebranych w tym Punkcie w pierwszym półroczu 2021r z terenu Gminy i Miasta Miechów, stanowiąca podstawę do obliczenia ceny oferty wynosi ok. 237 Mg