Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Buitenreiniging universitaire campussen
Numero di riferimento: VUB/2021/DI/CB/002
II.1.2)Codice CPV principale90513000 Servizi di trattamento e smaltimento di rifiuti urbani e domestici non pericolosi
II.1.4)Breve descrizione:
Buitenreiniging universitaire campussen.
De opdracht is opgedeeld in volgende percelen:
Perceel 1 “Buitenreiniging campus Etterbeek”
Plaats van dienstverlening: VUB campus Etterbeek, Pleinlaan 2, 1050 Brussel
Toelichting: Schoonmaak buitenterreinen, parkings, containerpark, afvalhavens, verzorgen van afvalophaling – details zie reinigingsfiches in de bijlagen van de opdrachtdocumenten.
Perceel 2 “Buitenreiniging campus Jette ”
Plaats van dienstverlening: VUB campus Jette, Laarbeeklaan 103, 1090 Brussel
Toelichting: Schoonmaak buitenterreinen, parkings, containerpark, afvalhavens – details zie reinigingsfiches in de bijlagen van de opdrachtdocumenten.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Buitenreiniging Campus Etterbeek
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari90513000 Servizi di trattamento e smaltimento di rifiuti urbani e domestici non pericolosi
90910000 Servizi di pulizia
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Schoonmaak buitenterreinen, parkings, containerpark, afvalhavens, verzorgen van afvalophaling – details zie reinigingsfiches in de bijlagen van de opdrachtdocumenten.
Buitenreiniging BHC Jette
Lotto n.: 2
Schoonmaak buitenterreinen, parkings, containerpark, afvalhavens – details zie reinigingsfiches in de bijlagen van de opdrachtdocumenten.