Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Aftransport en verwerking oud papier en karton
Numero di riferimento: Gemeente Kampen
II.1.2)Codice CPV principale90511400 Servizi di raccolta della carta
II.1.4)Breve descrizione:
Opdrachtnemer dient zorg te dragen voor aftransport en verwerking van de door de gemeente Kampen ingezamelde oud papier en karton in afzetcontainers (in eigendom van de gemeente Kampen). Opdrachtnemer dient een container te beschikking te stellen op het milieupark. Opdrachtnemer dient zeecontainers ter beschikking te stellen voor een aantal verenigingen en alsmede zorg te dragen voor aftransport en verwerking bij deze verenigingen.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 0.01 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.2.4)Descrizione dell'appalto: