II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Transporteren en verwerken van afvalstromen 2023-2026/2030
Numero di riferimento: Z-22-106683
II.1.2)Codice CPV principale90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.1.4)Breve descrizione:
De opdracht betreft het transporteren en verwerken van klein chemisch afval (KCA),
groenafval, houtafval categorie B en C
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Perceel 1: Innemen, transporteren en verwerken van KCA (klein chemisch afval) en asbest;
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
€ 300.000,-- ex btw per jaar.
Perceel 2: Transporteren en verwerken van groen afval;
Lotto n.: 2
Perceel 3: Transporteren en verwerken van houtafval categorie B en C.
Lotto n.: 3