Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Reiniging en inspecteren riolen
Numero di riferimento: BUCH 2022 PRJ 2100408
II.1.2)Codice CPV principale90400000 Servizi fognari
II.1.4)Breve descrizione:
De inkoopdoelstelling voor de aanbesteding is het selecteren en contracteren van een marktpartij, welke de reiniging en inspectie van de riolering voor de komende twee tot maximaal vier jaar voor de BUCH gaat uitvoeren.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
zie aanbestedingsdocumenten