Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:Numero di riferimento: SIW009227
II.1.2)Codice CPV principale90721700 Servizi di protezione delle specie minacciate
II.1.4)Breve descrizione:
Doel is het opmaken van een soortenmanagement plan dat zich richt op gebouw bewonende vleermuissoorten en vogels die in gebouwen broeden met jaarrond beschermde nesten. Daarnaast het aanvragen van een ontheffing als bedoeld in artikel 3.3, eerste lid en 3.8, eerste lid van de Wet natuurbescherming voor de komende tien jaar.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto: