II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Het beheer van het milieupark plus transport en verwerking afvalstromen in de Gemeente Roermond.
Numero di riferimento: 96939-2022
II.1.2)Codice CPV principale90000000 Servizi fognari, di raccolta dei rifiuti, di pulizia e ambientali
II.1.4)Breve descrizione:
De gemeente Roermond zamelt verschillende afvalfracties gescheiden in op haar milieupark te Roermond. Het betreft afvalstromen afkomstig van inwoners van de gemeente. Middels het eigen legitimatiebewijs hebben zij de toegang tot het milieupark. De gemeente zoekt nu een beheerder voor dit milieupark, die ook het transport en de verwerking van de ingezamelde afvalstromen kan uitvoeren. De doelstelling van de aanbesteding is het afsluiten van een overeenkomst met één inschrijver per perceel (totaal 5 percelen) voor het algemene beheer van het Milieupark en het verzorgen van transport en verwerking van diverse afvalstromen vanaf het milieupark.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari90000000 Servizi fognari, di raccolta dei rifiuti, di pulizia e ambientali
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Zie aanbestedingsleidraad
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 2
II.2.2)Codici CPV supplementari90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 3
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 4
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 5